Banner

 

Webhosting

Vaše vytvořené stránky umístíme na naše internetové servery připojené k vysokorychlostnímu internetu. Webovým serverem je apache2 postavený na operačním systému linux. PHP skripty jsou volitelné mezi verzemi 5.6 nebo 7.0, 7.1, 7.2, 7,3 a 7.4, včetně php-fpm. Databázové prostřední MariaDB verze 10.6. Základní datový prostor 1 GB s možností rozšíření. Noční záloha dat zdarma. K dispozici je bezpečný protokol HTTPS s ověřením certifikační autoritou Let's Encrypt Authority X3 a rychlý protokol HTTP2.

Email

K emailové komunikaci zřídíme neomezený počet mailových schránek na vašich vlastních doménách nebo subdoménách. Příchozí pošta prochází vícestupňovou kontrolou antispamových filtrů s možností individuální konfigurace SPF, DKIM i DMARC. Odchozí pošta je označena DMARC a SPF záznamem a DKIM klíčem. K dispozici je univerzální webmail. Odchozí i příchozí komunikace je šifrována protokoly SSL/TLS nebo STARTTLS přes porty 465 nebo 587.

Domény

Zprostředkujeme registraci vašich domén, CZ, EU i zahraničních. Součástí služby je i vedení nameserverů včetně reverzní zóny. Možnost vlastní editace záznamů. Na objednávku zabezpečíme vaše domény pomocí technologie DNSSEC (Domain Name System Security). Veškerý provoz je vedený v režimu tzv. dual-stack, tedy v prostředí IPv4/IPv6.